Dr. Hakan GÜNEY, Estetik Ameliyatlar, Burun, Göz Kapağı, Yüz, Kaş, Kulak, Dudak, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Erkeklerde Meme Büyüklüğü, Lenf Drenaj, Profesyonel Makyaj, İplikle Askılama, Saç Ekimi,

Liposuction, Karın Germe, Yağ Enjeksiyonu, Yara İzleri, Uyluk Germe, Kol Germe, Rekonstrüktif Cerrahi, Yarık Dudak, Yarık Damak, Yanıklar, Yüz Kemiklerinde Şekil Bozuklukları,

Doğumsal Şekil Bozuklukları, , Ameliyatsız Güzellik, Botox, Dolgu, PRP, Lazer Epilasyon, İğneli Epilasyon, Lpg, Power Plate, Kavitasyon, Radyofrekans,

whatsapp

Site Kullanım Koşulları

Ürün Kategorileri

Sevgili Kullanıcı,
Dr. Hakan Güney  web sayfası  hastalıkların teşhisi, önlenmesi ve tedavisi için ürün ve hizmetler sunmaktadır. Dr. Hakan Güney  tarafından verilen hizmet, resmi veya yarı resmi kurumlar (T.C. Sağlık Bakanlığı, Vakıflar Genel Müdürlüğü, ISO vb.) Kontrol edilir. Yürürlükteki yasalara göre, halk sunulan hizmetler ve uygulanan muamelelerin niteliği bağlamında yasa ile korunmaktadır.

Bu www.drhakanguney.com sitesini ziyaret eden veya bu sitede sunulan hizmetlerden yararlanmak isteyenlerin bu “sorumluluk ve Kullanım Koşulları” tam olarak tüm hüküm ve koşulları kabul eder.

Dr. Hakan Güney, bu “Kullanım Koşulları ve Feragatname” ve bu sitedeki diğer talimatlarda yer alan bilgilerde istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler geçerli olacak ve bu sitede yayınlandığı tarihten itibaren bağlayıcı olacaktır. Değişiklikleri takip etmek site kullanıcısının sorumluluğundadır. Dr. Hakan Güney ’in herhangi bir değişikliği bildirme zorunluluğu yoktur. Dr. Hakan Güney ’in  hizmetlerinden yararlanmaya devam ederek bu değişiklikleri de kabul etmiş olursunuz.

Sitenin kullanımına ilişkin hükümler
Dr. Hakan Güney ’in web sitesinin içeriği, doğruluğu veya işlevi için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Dr. Hakan Güney ’in web sitesinin, bağlantının sağladığı alanlarda daha sonra yapılacak değişikliklerden sorumlu değildir. İletimin üçüncü taraf partisinde sitenin veya diğer konuların oluşturulmasını üreten Dr. Hakan Güney ’in, sitenin kullanıcıları doğrudan siteye veya sitelere bu erişimin kullanımından kaynaklanan dolaylı, tesadüfi, teminat veya cezai zararlar, zarardan sorumlu değildir. Web sitemizi ziyaret edenler, sitemizin sitemizden indirilebilecek dosyaların virüs veya diğer zararlı veya zararlı kodlar veya malzemeler içermediğini garanti etmediğini kabul eder. Bu zararlı veya zararlı kodların veya materyallerin önlenmesi, veri girişi işlemlerinin doğruluğu veya kaybolan verilerin kurtarılması ile ilgili tüm yazılım ve donanım gereksinimleri kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, Sitenin kullanımından kaynaklanan tüm sorumluluk ve riskleri üstlenmeyi kabul eder. Web sitesinin web sitesinde yer alan tüm öğeler ve içeriği “olduğu gibi” web sitesinde veya web sitesinde sağlanan tüm hizmetleri, bilgilere dahil edilen herhangi bir öğe veya siteyi veya sitenin içeriği herhangi bir form sağlamaz veya dolaylı kullanım konusunda açık garanti. Dr. Hakan Güney web sitesi aracılığıyla sağlanan tüm fikir, öneri, hizmet veya diğer bilgi ve materyallerin doğruluğunu değerlendirmek kullanıcının sorumluluğundadır.

Yasal Uyarı
Dr. Hakan Güney web sitesi, içerikleri ve uygulamaları yalnızca bilgilendirme ve eğitim amaçlı olup, hiçbir şekilde tıbbi tavsiye verme veya herhangi bir hekim-hasta ilişkisi sağlama amacı taşımamaktadır. Sitemizde yer alan bilgiler, hekim muayenesi ve hekim konsültasyonu sonucu verilen bilgilerle karşılaştırılamaz. 
 

Son Güncelleme : 04/04/2023