Dr. Hakan GÜNEY, Estetik Ameliyatlar, Burun, Göz Kapağı, Yüz, Kaş, Kulak, Dudak, Meme Büyütme, Meme Küçültme, Meme Dikleştirme, Erkeklerde Meme Büyüklüğü, Lenf Drenaj, Profesyonel Makyaj, İplikle Askılama, Saç Ekimi,

Liposuction, Karın Germe, Yağ Enjeksiyonu, Yara İzleri, Uyluk Germe, Kol Germe, Rekonstrüktif Cerrahi, Yarık Dudak, Yarık Damak, Yanıklar, Yüz Kemiklerinde Şekil Bozuklukları,

Doğumsal Şekil Bozuklukları, , Ameliyatsız Güzellik, Botox, Dolgu, PRP, Lazer Epilasyon, İğneli Epilasyon, Lpg, Power Plate, Kavitasyon, Radyofrekans,

whatsapp
Ürün Kategorileri

Lpg

LPG, aspirasyon (emme) ve dönme aksiyonlarını birlikte kullanarak deri ve deri altı dokulara negatif basınç uygulanması prensibine dayanan bir masaj metodudur.

Dünyanın selülit tedavisinde etkinliği bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış FDA belgeli tek endermoloji cihazıdır. Cihazdaki bilgisayar sistemi, hasta özelliklerine göre çok sayıda program ve protokol seçimine olanak sağlamaktadır.
 
LPG uygulanan bölgelerde kan dolaşımı ve lenfatik dolaşımı arttırmakta, metabolik atıkların yok edilmesine yardım ederek doku drenajı sağlamakta, mevcut fibroz bantları serbestleştirerek deriye esneklik kazandırmaktadır. LPG uygulaması ile deriden kasa kadar tüm cilt altı dokuların yeniden şekillendirilmesi sağlanır.

Esas olarak selülit tedavizinde kullanılmakla birlikte farklı kullanım olanakları da mevcuttur. Bunlar, vücut kontur düzeltmeleri ve lokal inceltmeler, sarkık derinin tonus ve elastikiyetini artırma, liposuction sonrası iyileşme sürecini hızlandırma ve düzensizlikleri ortadan kaldırma, diğer estetik ameliyatlar sonrası skarların yumuşatılması ve düzensizliklerin giderilmesidir.

Ayrıca, Spor yaralanmalarında, fizik tedavi uygulamalarında (Fibrozit, tendinit, lumbalji, servikalji...), travma ve yanık sonrası skarlarda, cerrahi ve travma sonrası oluşan ödemlerin tedavisinde ve lenfodem tedavisinde de etkilidir.

Kas uyarılmasıyla doku sıkılaşmasına yol açan Power Plate ile birlikte kullanıldığında selülit tedavisi ve bölgesel incelmede çok olumlu sonuçlar almaktayız.

Son Güncelleme : 04/04/2023